Čas na serveru 01:33:42

Vladimír Jiránek
V ZOO

Id: 270514

V ZOO

  •  / V ZOO / Vladimír Jiránek
  •  / V ZOO / Vladimír Jiránek
  •  / V ZOO / Vladimír Jiránek

originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 17,5 x 23,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4320x

Vyvolávací cena:

8 000