Čas na serveru 23:46:14

Vladimír Jiránek
Vypadněte z mého lesa...

Id: 270512

Vypadněte z mého lesa...

  •  / Vypadněte z mého lesa... / Vladimír Jiránek

originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7085x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 50