Čas na serveru 13:56:22

Vladimír Kliment
Z Vaječného trhu

Id: 204903

Z Vaječného trhu

  •  / Z Vaječného trhu / Vladimír Kliment

olej/plátno/karton, rozměr 43 x 54 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám, obraz stav viz foto

zobrazeno: 2161x

Vyvolávací cena:

13 000