Čas na serveru 12:33:37

Vladimír Kokolia
Bez názvu

Id: 193601

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Vladimír Kokolia

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 32 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2370x

Vyvolávací cena:

3 600