Čas na serveru 16:09:50

Vladimír Komárek
Anděl

Id: 184207

Anděl

  •  / Anděl / Vladimír Komárek
  •  / Anděl / Vladimír Komárek
  •  / Anděl / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, nesignováno, na zadní straně věnování s autorovým podpisem, autorsky olištováno

zobrazeno: 3177x

Vyvolávací cena:
6 000

59 000

Účastníci: 18

Příhozy: 52