Čas na serveru 10:30:20

Vladimír Komárek
Anděl

Id: 349503

Anděl

  •  / Anděl / Vladimír Komárek
  •  / Anděl / Vladimír Komárek
  •  / Anděl / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno vpravo dole, drobná nedostatečnost v malbě, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1677x

Vyvolávací cena:

81 000

Příhozy: 64