Čas na serveru 17:32:21

Vladimír Komárek
Anděl s dvěma poháry

Id: 250707

Anděl s dvěma poháry

  •  / Anděl s dvěma poháry / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 69,5 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 10280x

Vyvolávací cena:

85 000

Účastníci: 21

Příhozy: 84