Čas na serveru 03:24:35

Vladimír Komárek
Autoportrét

Id: 187701

Autoportrét

  •  / Autoportrét / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno, malba drobně poškozena

zobrazeno: 1223x

Vyvolávací cena:

17 500