Čas na serveru 08:12:26

Vladimír Komárek
Bílá holubice a tři hrušky

Id: 318401

Bílá holubice a tři hrušky

  •  / Bílá holubice a tři hrušky / Vladimír Komárek

olej/plátno , rozměr 62,5 x 48,5 cm , značeno vpravo dole, rámováno,po

zobrazeno: 4947x

Vyvolávací cena:

90 000

Příhozy: 52