Čas na serveru 02:53:07

Vladimír Komárek
Bílá holubice a tři hrušky

Id: 318401

Bílá holubice a tři hrušky

  •  / Bílá holubice a tři hrušky / Vladimír Komárek

olej/plátno , rozměr 62,5 x 48,5 cm , značeno vpravo dole, rámováno,po

zobrazeno: 1074x

Vyvolávací cena:

51 000

2021,08-1,30,20,56,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu