Čas na serveru 10:56:26

Vladimír Komárek
Bílá židle

Id: 287902

Bílá židle

  •  / Bílá židle / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 953x

Vyvolávací cena:

175 000

Účastníci: 21