Čas na serveru 12:50:19

Vladimír Komárek
Bílé stromy

Id: 267901

Bílé stromy

  •  / Bílé stromy / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 7094x

Vyvolávací cena:

75 000

Účastníci: 18

Příhozy: 73