Čas na serveru 07:23:52

Vladimír Komárek
Bilí ptáci

Id: 276301

Bilí ptáci

  •  / Bilí ptáci / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 2563x

Vyvolávací cena:

115 000

Účastníci: 26

Příhozy: 99