Čas na serveru 18:00:04

Vladimír Komárek
Bílí ptáci

Id: 388808

Bílí ptáci

  •  / Bílí ptáci / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 60 x 71 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 1398x

Vyvolávací cena:

85 000

Účastníci: 26

Příhozy: 66