Čas na serveru 06:04:29

Vladimír Komárek
Brejle

Id: 490301

Brejle

  •  / Brejle / Vladimír Komárek
  •  / Brejle / Vladimír Komárek

strukturální mlaba, olej/plátno, rozměr 34 x 45 cm (ovál), značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, olištováno

zobrazeno: 12231x

Vyvolávací cena:
7 500

37 000