Čas na serveru 17:13:07

Vladimír Komárek
Divadelní maska

Id: 384901

Divadelní maska

  •  / Divadelní maska / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno

zobrazeno: 1590x

Vyvolávací cena:

58 000