Čas na serveru 19:12:46

Vladimír Komárek
Divadelní maska

Id: 384901

Divadelní maska

  •  / Divadelní maska / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno

zobrazeno: 1824x

Vyvolávací cena:

58 000