Čas na serveru 06:02:45

Vladimír Komárek
Dívka s květinou

Id: 202227

Dívka s květinou

  •  / Dívka s květinou / Vladimír Komárek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 37 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, po

zobrazeno: 3627x

Vyvolávací cena:

2 900