Čas na serveru 16:10:41

Vladimír Komárek
Dívka s kyticí

Id: 1904

Dívka s kyticí

  •  / Dívka s kyticí / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr plátna 35 x 21 cm, signováno vlevo dole, datováno 98, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 1868x

Vyvolávací cena:
7 500

14 000