Čas na serveru 23:10:10

Vladimír Komárek
Dívka s náhrdelníkem

Id: 1275

Dívka s náhrdelníkem

  •  / Dívka s náhrdelníkem / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, signováno vlevo dole, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2559x

Vyvolávací cena:
11 000

15 500