Čas na serveru 17:42:53

Vladimír Komárek
Dívka s náhrdelníkem

Id: 153402

Dívka s náhrdelníkem

  •  / Dívka s náhrdelníkem / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, signováno vlevo dole, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 6605x

Vyvolávací cena:

34 000