Čas na serveru 07:39:46

Vladimír Komárek
Dva

Id: 1791

Dva

  •  / Dva / Vladimír Komárek
  •  / Dva / Vladimír Komárek
  •  / Dva / Vladimír Komárek
  •  / Dva / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 96, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2989x

Vyvolávací cena:
10 500

28 000