Čas na serveru 14:08:50

Vladimír Komárek
Dva ptáci

Id: 99603

Dva ptáci

  •  / Dva ptáci / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno za zadní straně 1997, autorsky rámováno

zobrazeno: 6128x

Vyvolávací cena:
7 000

63 000

Příhozy: 70