Čas na serveru 16:37:54

Vladimír Komárek
Dva ptáci

Id: 99603

Dva ptáci

  •  / Dva ptáci / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno za zadní straně 1997, autorsky rámováno

zobrazeno: 3766x

Vyvolávací cena:
7 000

59 000

2017,10-1,18,21,18,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 66