Čas na serveru 19:00:22

Vladimír Komárek
Dvě holubice

Id: 249504

Dvě holubice

  •  / Dvě holubice / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

zobrazeno: 3734x

Vyvolávací cena:

75 000

Účastníci: 28

Příhozy: 82