Čas na serveru 10:29:55

Vladimír Komárek
Dvě holubice

Id: 311104

Dvě holubice

  •  / Dvě holubice / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

zobrazeno: 3533x

Vyvolávací cena:

71 000

Účastníci: 22

Příhozy: 74