Čas na serveru 01:35:42

Vladimír Komárek
Dvě vázy

Id: 204801

Dvě vázy

  •  / Dvě vázy / Vladimír Komárek

olej/sololit, rozměr 57,5 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 225x

Vyvolávací cena:

22 000

2019,10-1,07,21,22,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu