Čas na serveru 08:22:30

Vladimír Komárek
Dvě vázy

Id: 204801

Dvě vázy

  •  / Dvě vázy / Vladimír Komárek

olej/sololit, rozměr 57,5 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 2851x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 48