Čas na serveru 19:41:58

Vladimír Komárek
Dvě vázy

Id: 231201

Dvě vázy

  •  / Dvě vázy / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

zobrazeno: 1804x

Vyvolávací cena:

47 000

Účastníci: 21

Příhozy: 58