Čas na serveru 17:16:12

Vladimír Komárek
Dvě vázy

Id: 409001

Dvě vázy

  •  / Dvě vázy / Vladimír Komárek

tužka/papír, rozměr ve výřezu 51 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 5641x

Vyvolávací cena:

9 000