Čas na serveru 18:16:48

Vladimír Komárek
Dvě vázy a talíř

Id: 287801

Dvě vázy a talíř

  •  / Dvě vázy a talíř / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 54 x 81 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4849x

Vyvolávací cena:
4 800

64 007

Účastníci: 18

Příhozy: 63