Čas na serveru 16:37:07

Vladimír Komárek
Dveře

Id: 157502

Dveře

  •  / Dveře / Vladimír Komárek
  •  / Dveře / Vladimír Komárek
  •  / Dveře / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno

zobrazeno: 2344x

Vyvolávací cena:

52 000