Čas na serveru 16:37:38

Vladimír Komárek
Flétnista

Id: 95501

Flétnista

  •  / Flétnista / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 00, dekorativně rámováno

zobrazeno: 2749x

Vyvolávací cena:

59 000

Příhozy: 62