Čas na serveru 18:11:07

Vladimír Komárek
Holubice

Id: 247110

Holubice

  •  / Holubice / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 70 x 87 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4309x

Vyvolávací cena:

70 900

Účastníci: 18

Příhozy: 86