Čas na serveru 17:26:02

Vladimír Komárek
Housle

Id: 179604

Housle

  •  / Housle / Vladimír Komárek
  •  / Housle / Vladimír Komárek
  •  / Housle / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 50 x 38 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky rámováno

zobrazeno: 2565x

Vyvolávací cena:

57 000

Příhozy: 64