Čas na serveru 15:28:01

Vladimír Komárek
Housle

Id: 179604

Housle

  •  / Housle / Vladimír Komárek
  •  / Housle / Vladimír Komárek
  •  / Housle / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 50 x 38 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky rámováno

zobrazeno: 2869x

Vyvolávací cena:

57 000

Příhozy: 64