Čas na serveru 02:29:09

Vladimír Komárek
Housle

Id: 489701

Housle

  •  / Housle / Vladimír Komárek
  •  / Housle / Vladimír Komárek
  •  / Housle / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 57 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 8700x

Vyvolávací cena:

69 000

Příhozy: 74