Čas na serveru 05:32:40

Vladimír Komárek
Housle na židli

Id: 91510

Housle na židli

  •  / Housle na židli / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 2002, nerámováno

zobrazeno: 3594x

Vyvolávací cena:
7 000

57 000