Čas na serveru 15:43:46

Znalec na telefonu 602 308 275

Vladimír Komárek
Housle na židli

Id: 91510

Housle na židli

  •  / Housle na židli / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 2002, nerámováno

zobrazeno: 1313x

Vyvolávací cena:
7 000

48 000

2017,09-1,07,20,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu