Čas na serveru 02:19:47

Vladimír Komárek
Hrdličky

Id: 429905

Hrdličky

  •  / Hrdličky / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 66 x 53 cm, značeno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 518x

Vyvolávací cena:

51 000

Účastníci: 21

Příhozy: 48