Čas na serveru 17:17:56

Vladimír Komárek
Hrozno

Id: 18725

Hrozno

  •  / Hrozno / Vladimír Komárek
  •  / Hrozno / Vladimír Komárek
  •  / Hrozno / Vladimír Komárek
  •  / Hrozno / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 85, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 2672x

Vyvolávací cena:
7 500

48 000