Čas na serveru 09:23:16

Vladimír Komárek
Hrozny

Id: 404702

Hrozny

  •  / Hrozny / Vladimír Komárek
  •  / Hrozny / Vladimír Komárek
  •  / Hrozny / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 1864x

Vyvolávací cena:

41 000

2023,02-1,27,20,39,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu