Čas na serveru 09:33:51

Vladimír Komárek
Jarní stromy

Id: 194101

Jarní stromy

  •  / Jarní stromy / Vladimír Komárek

olej/karton, rozměr 60 x 90 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 4819x

Vyvolávací cena:
6 000

37 000