Čas na serveru 17:41:33

Vladimír Komárek
Josef Kemr

Id: 6501

Josef Kemr

  •  / Josef Kemr / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 70 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 93, získáno z pozůstalosti po Josefu Kemrovi, autorsky olištováno, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 2746x

Vyvolávací cena:
9 500

41 000