Čas na serveru 08:47:29

Vladimír Komárek
Kaktus

Id: 391703

Kaktus

  •  / Kaktus / Vladimír Komárek
  •  / Kaktus / Vladimír Komárek
  •  / Kaktus / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno dole uprostřed, autorsky olištováno

zobrazeno: 7467x

Vyvolávací cena:

99 000

Účastníci: 21

Příhozy: 89