Čas na serveru 22:33:33

Vladimír Komárek
Kašna

Id: 168601

Kašna

  •  / Kašna / Vladimír Komárek
  •  / Kašna / Vladimír Komárek
  •  / Kašna / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 90,5 x 65,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2000, malba lehce poškozena v pravém horním i dolním rohu, nově rámováno

zobrazeno: 2369x

Vyvolávací cena:
6 000

57 000

Účastníci: 21

Příhozy: 69