Čas na serveru 16:43:13

Vladimír Komárek
Kloboučky

Id: 252001

Kloboučky

  •  / Kloboučky / Vladimír Komárek

strukturální malba/dřevo, rozměr 27 x 36,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování, nerámováno

zobrazeno: 8219x

Vyvolávací cena:

27 000