Čas na serveru 16:08:52

Vladimír Komárek
Konvalinky

Id: 1440

Konvalinky

  •  / Konvalinky / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 45 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 2002, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2928x

Vyvolávací cena:
11 000

27 000