Čas na serveru 17:34:33

Vladimír Komárek
Konvolut dvou kusů

Id: 381002

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Vladimír Komárek

olej/sololit, rozměry cca 49,5 x 61,5 cm a 48,8 x 61,5 cm, jeden obraz značen a datován vpravo dole, druhý neznačen, novodobě rámováno

zobrazeno: 7599x

Vyvolávací cena:

54 000

Účastníci: 21

Příhozy: 48