Čas na serveru 03:03:33

Vladimír Komárek
Konvolut osmi kusů

Id: 117412

Konvolut osmi kusů

  •  / Konvolut osmi kusů / Vladimír Komárek

litografie/papír, rozměr od 21,5 x 14,2 cm do 35 x 23,7 cm, signovány, některé datovány, některé číslovány, jeden kus pomačkán, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1457x

Vyvolávací cena: