Čas na serveru 16:49:10

Vladimír Komárek
Košík s holuby

Id: 1858

Košík s holuby

  •  / Košík s holuby / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr plátna 40 x 30 cm, signováno vlevo dole, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2067x

Vyvolávací cena:

14 100