Čas na serveru 00:14:01

Vladimír Komárek
Květiny na židli

Id: 497301

Květiny na židli

  •  / Květiny na židli / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3218x

Vyvolávací cena:

54 000

Příhozy: 48