Čas na serveru 01:19:05

Vladimír Komárek
Květiny ve váze

Id: 324101

Květiny ve váze

  •  / Květiny ve váze / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 50,5 x 40 cm, značeno uprostřed dole, rámováno

zobrazeno: 8111x

Vyvolávací cena:

56 000

Účastníci: 28

Příhozy: 74