Čas na serveru 05:56:34

Vladimír Komárek
Labuť

Id: 454401

Labuť

  •  / Labuť / Vladimír Komárek
  •  / Labuť / Vladimír Komárek
  •  / Labuť / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, odborně čištěno

zobrazeno: 7621x

Vyvolávací cena:

81 000

Příhozy: 67