Čas na serveru 15:47:27

Vladimír Komárek
Lavička

Id: 110502

Lavička

  •  / Lavička / Vladimír Komárek

oboustranná litografie, velikost tisku 45 x 33,5 cm, signováno uprostřed dole, vlevo dole 23/50, rozměr tisku na zadní straně 45 x 32,5 cm, paspartováno, volně loženo, PO

zobrazeno: 1657x

Vyvolávací cena:
500

1 950