Čas na serveru 17:10:49

Vladimír Komárek
Lucerna

Id: 156302

Lucerna

  •  / Lucerna / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, signováno uprostřed dole, datováno, autorsky olištováno, PO

zobrazeno: 3342x

Vyvolávací cena:

97 000

Příhozy: 70